https://www.postinsta.ir/خطای Checkpoint Required یا Challenge required را در اینستاگرام چگونه برطرف کنیم؟

خطای Checkpoint Required یا Challenge required را در اینستاگرام چگونه برطرف کنیم؟

خطای Checkpoint Required یا Challenge required را در اینستاگرام چگونه برطرف کنیم؟

 

جدیدا اینستاگرام تغییراتی در API خودش داده و موجب شده که برخی از کاربران نتونن اکانت خودشون رو به ربات اینستاگرام سانی اینستا اضافه کنند. اگر شما پیجتون رو در دو سال اخیر ساخته باشید، و فعالیت خاصی روش نکرده باشید، به مشکلی برنخواهید خورد. اما در صورت مواجه با خطاهایی مثل «Checkpoint Required» یا «challenge required» با «سانی» همراه باشید.

جدیدا اینستاگرام تغییراتی در API خودش داده و موجب شده که برخی از کاربران نتونن اکانت خودشون رو به فالو بگیر اینستاگرام اضافه کنند. اگر شما پیجتون رو در دو سال اخیر ساخته باشید، و فعالیت خاصی روش نکرده باشید، به مشکلی برنخواهید خورد. اما در صورت مواجه با خطاهایی مثل «Checkpoint Required» یا «Challenge required» با «سانی» همراه باشید.

در هر صورت اگر شما هنگام اضافه کردن پیج اینستاگرام یا اکانت اینستاگرام به ربات سانی اینستا ، به یکی از دو خطای زیر برخوردید:

Instagram checkpoint required

Challenge required

لطفا مراحلی که در زیر گفته شده قدم به قدم انجام بدید. لازمه بدونید، اکانتهای زیادی بوده که دوستان نتونستند در ربات اینستاگرام سانی اینستا ثبت کنند، ولی وقتی اطلاعات پیج رو به من دادند، به راحتی به ربات اضافه کردم! البته مواردی هم داشتیم که اثلا نتونستم به ربات اینستاگرام سانی اینستا اضافه اش کنیم، ولی تعدادشون خیلی کم بوده. در واقع مراحل زیر، تلفیقی از تجربه شخصی بنده، و روشهایی ست که در اینترنت وجود داره. پس لطفا مراحل رو با صبر و حوصله و به ترتیب انجام بدید.توجه! پیش از انجام هر کاری، لطفا، ابتدا، سه مرحله زیر رو در قدم اول انجام بدید. گرفتن نتیجه، در گرو انجام قدم اول می باشد:

قدم اول حل خطای Checkpoint Required یا Challenge required

 1. بهتره قبل از انجام هر کاری، از روی گوشی، پی سی، و یا هر دیوایس دیگه ای، از پیجتون لاگ اوت کنید.
 2. و بعد از ۱۰ دقیقه، پیجتون رو، روی ربات اینستاگرام سانی اینستا ثبت کنید.
 3. اگر مجددا با پیغام خطای فوق روبرو شدید، کار زیر رو انجام بدید:
  روی همون پی سی
  و با همون اینترنت
  و در همون لحظه
  در حالی که از هیچ جای دیگه ای
  به پیجتون لاگین نیستید
  از روی browser
  اول به پیجتون لاگین کنید
  و بعد پیجتون رو، روی ربات اینستاگرام سانی اینستا ثبت کنید. در این صورت، به احتمال زیاد ، موقع اضافه کردم به ربات، با پیغام Challenge required” مواجه می شید که در این صورت، لازمه قدم دوم رو انجام بدید.

 


قدم دوم حل خطای Checkpoint Required یا Challenge required

 1. وارد اینستاگرام شده و به اکانتتون لاگین کنید.
 2. به احتمال زیاد، موقع ورود به پیج اینستاگرام تون، با پنجره ای مشابه زیر روبرو می شوید:حل مشکل challenge required و Instagram checkpoint required در اینستاگرام ، هنگام اضافه کردن اکانت یا پیج اینستاگرام به ربات اینستاگرام «سانی اینستا» SunnyInsta.comدر این صورت، گزینه «This Was Me» رو انتخاب کنید.
 3. مجددا به بخش اضافه کردن اکانت اینستاگرام به ربات سانی اینستا وارد شده، و پیج تون رو ثبت کنید.

توجه کنید:

اگر مواحل فوق رو انجام دادید و دوباره به خطاهای “Instagram checkpoint required” و “Challenge required” برخوردید، یعنی گزینه “This Was Me” رو انتخاب کردید و دوباره به خطا برخوردید، مرحله بعدی رو انجام بدید.


قدم سوم حل خطای Checkpoint Required یا Challenge required

 1. از طریق کامپیوتر وارد اکانت اینستاگرام تون شوید.
 2. طبق عکس زیر، روی آیکون پروفایل اکانت کلیک کنید:حل مشکل challenge required و Instagram checkpoint required در اینستاگرام ، هنگام اضافه کردن اکانت یا پیج اینستاگرام به ربات اینستاگرام «سانی اینستا» SunnyInsta.com
 3. گزینه “Edit Profile” رو انتخاب کنید:حل مشکل challenge required و Instagram checkpoint required در اینستاگرام ، هنگام اضافه کردن اکانت یا پیج اینستاگرام به ربات اینستاگرام «سانی اینستا» SunnyInsta.com
 4. در صفحه ای که باز شده، به انتها اسکرول کنید تا به گزینه “temporary disable my account” برسید:حل مشکل challenge required و Instagram checkpoint required در اینستاگرام ، هنگام اضافه کردن اکانت یا پیج اینستاگرام به ربات اینستاگرام «سانی اینستا» SunnyInsta.com
 5. در پاسخ به سوال “why are you disabling your account“، گزینه “Just need a break” رو انتخاب کنید و در ادامه پسورد پیجتون رو وارد کرده و در آخر روی گزینه “Temporary Disable Account” کلیک کنید.
 6. خب! حالا باید ۳ ساعت صبر کنید!
 7. دقت کنید: در فاصله این دو ساعت، شما روی هیچ دستگاهی نمی تونید وارد پیج اینستاگرام تون بشید! پس صبر کنید لطفا!
 8. بعد از سه ساعت، به راحتی میتونید پیج اینستاگرام تون رو به ربات سانی اینستا اضافه کنید، و البته بعدش، روی هر موبایل یا کامپیوتری هم میتونید وارد پیج تون شوید.

انجام مراحل فوق، به احتمال ۹۹% مشکل ورود به پیج ایستاگرام حل میشه 

-